Drodzy przyśli rodzice chcemy pomóc Wam pozbyć się obaw oraz lęków przed zbliżającym się porodem. Dzięki zajęciom w naszej Szkole Rodzenia poród będzie świadomym momentem narodzin Waszego dziecka, a nie tylko pełnym niepewności pobytem w szpitalu. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednie przeżywanie ciąży przez oboje rodziców, przygotuje  do aktywnego uczestnictwa podczas porodu, a także  do opieki nad dzieckiem tuż po narodzinach.

Zajęcia są merytorycznie przygotowane i prowadzone przez położne z dużym stażem i doświadczeniem. Nasza kadra to gwarancja odpowiedniej opieki oraz zbalansowego przekazania wiedzy poprzez  zachowanie równowagi między niezbędną teorią i umiejętnościami praktycznymi. Taki sposób przekazania wiedzy jak i odpowiednie przygotowanie tematyki szkoleń pozwoli na oswojenie lęków i nabranie pewności siebie.  Spotkania  odbywać się będą w małych grupach w świetnie przygotowanych salach dzięki czemu każdy uczestnik będzie traktowany indywidualnie i wyjątkowo.   Nie pękaj - napewno dasz radę !

Nasza Szkoła mieści się  na Morenie w Gdańsku przy ulicy Myśliwskiej 22 / 4-5  (w budynku przedszkola Martolandia). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy !

Polecamy  również by zapoznać się z  działem aktualności naszej strony - znajdziecie tam  najświeższe informacje dotyczące Szkoły  rodzenia "Nie Pękaj" !